1. Kitap Günlerine Kıymetli tüm hemşerilerimiz davetlidir.
1. Kitap Günlerine Kıymetli tüm hemşerilerimiz davetlidir.
Mustafa İba, 1984’te Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Düziçi’nde tamamlayan İba, Dublin Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi. İnşaat ve gıda sektöründe çalışan İba, AK Parti Düziçi ilçe yönetiminde çeşitli görevlerde bulundu.